Kalo te lënda

Islamizimi i shqiptarve

by më 23/01/2016

Paul Tedeschini--…………………………………………………….. Jeta e vertetoi se ISLAMIZIMI asht FATKEQESIJA MA E MADHE e shqiptarve, sepse ISLAMIZIMI nuk perfshine vetem besimin hyjnor fetar, por edhe krejte kulturen dhe mentalitetin civilo-politiko-ushtarak te vendeve prej ku doli islami.

Besimi fetar islam ne vetvete nuk shkakton asnji efekt negativ.

From → islam, Opinion

Lini një Koment

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.