Kalo te lënda

UDHA E KRYQIT E GJALLE – ORGANIZUAR NGA FAMULLIA NENSHAT – HAJMEL – DHEU I LEHTE,

by më 21/04/2019

Studio Zefi
Publikue me 14 prill 2019
Famullia Nenshat, Hajmel dhe Dheu i Lehte, me devotshmeri kane realizuar mundimin e Jezusit te gialle per te deshmuar dashurine e tij per te gjithe boten!

Reklama
Lini një Koment

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s